Ansambli põhikoosseisus on kaks muusikut: vokaal - SERGO ja klahvpillidel - ANDRANIK KECHEK.

SERGO - muusikaga olen aktiivselt tegelenud alates 1982.aastast ja laulnud ansamblites "PUNTRA", "KOP", "RISK", "BINGO", "TIMELESS" ja "SWAY",
teinud umbes 10a. restoranimuusiku tööd sellistes kohtades nagu: Hotell Olümpia restoran, restoran Raeköök, Kungla Hotelli restoran ja Lux Baar, Pirita restoran, Regati Baar, Rävala restoran, rääkimata nendest restoranidest-baaridest, kus on asendamas käidud! Olen laulnud ka Tallinki laevadel. G.Otsa nim Muusikakoolis õppisin klassikalist- ja estraadilaulu, õpetajateks Tõnu Bachmann ja Uno Loop. Praegu olen ansambli "TIMELESS MELODY" solist ja manager.

ANDRANIK KECHEK - on helilooja, improvisaator ja pianist. Ta on lõpetanud Jerevani Komitasi nim. Riikliku Konservatooriumi ja stažeerinud Eesti Muusikaakadeemias. A.Kecheki loominguline ampluaa on lai ja mitmekülgne - sinna kuuluvad autoriõhtud, sooloesinemised, osalemine ansamblites ja improvisatsioonikontserdid. Ta on edukalt esinenud Eestis, Armeenias, Argentiinas, Uruguais, Jaapanis, Soomes, Poolas, Saksamaal, Venemaal, Rootsis, Lätis ja Leedus. A.Kechek on osalenud ja olnud laureaat mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel ja festivalidel. Viljakas on ta olnud ka heliloojana - kirjutanud muusika 16 teatrietendusele, 2 muusikalile ja 3 filmile. Samuti on ta kirjutanud laule, klaveriteoseid, vokaalinstrumentaal-tsükleid ja balleti-süite. A.Kechek on välja andnud 3 plaati. Tunnustust on ta võitnud ka arranžeerijana - sooloesinejad, ansamblid, show-programmid ja teatrietendused on olnud tema tänulikeks klientideks. Klaverimängija-improvisaatorina on A.Kechek töötanud erinevates hotellides, restoranides, pubides: Meriton Hotels, Rannahotell, Olümpia, Ammende Villa, Tallink, Hotell Victoria, Lydia, Aqua Hotel & SPA, Volga jne. A.Kechek on Eesti Autorite Ühingu liige.

Oleme esinemistel kasutanud ka laiendatud koosseisu - olenevalt programmi vajadustest oleme lisanud viiuli, saksofoni või mõne muu pilli.